Неділя, 21.10.2018, 07:39
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » 2017 » Вересень » 28 » Міжнародне співробітництво
18:20
Міжнародне співробітництво

Міжнародне співробітництво

Опорний навчальний заклад Синявький НВК «ЗНЗ І-ІІІст. – ДНЗ» взяв курс на DOCCU – швейцарсько-український освітній проект «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»

27 вересня 2017 року на базі КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» відбувся регіональний форум за міжнародною участю «Розвиток громадянських компетентностей: досвід Київської області» для керівників методичних об’єднань заступників директорів з виховної роботи та керівників методичних об’єднань вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Приєдналися до форуму і представники опорного навчального закладу Синявський НВК «ЗНЗ І-ІІІст. – ДНЗ»

З вітальним словом до учасників проекту звернулися: Рольф Голлоб, співголова центру Міжнародних проектів в освіті Цюріхського педагогічного університету (Швейцарія), керівник швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»; Наталія Протасова, керівник швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Україні, голова Громадської організації «Розвиток громадянських компетентностей в Україні»; Наталія Бендерець, проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти», координатор швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Київській області.

Рольф Голлоб та Наталія Протасова представили результати і здобутки впровадження проекту на всеукраїнському рівні та наголосили на важливості синергії влади, громади і школи у розбудові громадянського суспільства та вихованні нового покоління активних громадян України в умовах реалізації Концепції загальної середньої освіти «Нова українська школа».

У своєму виступі Наталія Бендерець надала інформацію щодо реалізації проекту у Київській області. В ході презентації учасники форуму ознайомилися із розробками освітньо-професійних програм для закладів післядипломної педагогічної освіти та навчально-методичним забезпеченням щодо реалізації змістової лінії «Громадська відповідальність».

В ході роботи форуму керівники методичних об’єднань заступників директорів з виховної роботи та вчителів суспільно-гуманітарного циклу обговорювали та вивчали ключові аспекти демократичного врядування в закладах освіти. Серед них особливу увагу приділили темам демократичної культури, ключовим сферам демократичного врядування в навчальному закладі, механізмам впровадження освіти для розвитку демократії на шкільному та місцевому рівні, формуванню громадянських компетентностей учнів та вчителів, а також розвитку учнівського самоврядування. Учасники опановувати сучасні швейцарські технології викладання освіти з питань демократії та прав людини, складали плани дій щодо демократизації школи. Учасники форуму брали участь у майстер-класах від експертів та майстер-тренерів проекту з тем: «Проведення заняття з демократичного громадянства»; «Права людини та права дитини в школі»; «Формування демократичних цінностей у шкільній практиці».

Про успішну участь у регіональному форумі заступник директора школи з виховної роботи О.В.Горбенко отримала сертифікат.

      

Переглядів: 24 | Додав: siniava | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:

Виставка архівних матеріалів та документів з історії району та селища


Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтів - uCoz