Синявський опорний комунальний заклад освіти Рокитнянської районої ради

Понеділок, 16.12.2019, 10:48
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Penpal Project

Днями на адресу нашої школи надійшли листи від школярів з Польші. Діти розповідають про себе та світ їх захоплень. Учні Синявської ЗОШ з ентузіазмом підхопили ідею вчительки Ткаченко О.В. встановити тісний зв'язок з англійською школою "Wishes" з Польші. Надіємось, що це лише початок листувань.

                                        

Радісною подією для школярів Синявської ЗОШ стала звістка, що проект "Penpal" продовжується. Все більше й більше листів надходить на адресу нашої школи. Під час зимових канікул електронною поштою надійшли листи з далекого Марокко. Дітки надіслали цікаві листи, в яких розповідають про себе, свої родини, світ своїх захоплень.

                            

Днями отримано листа з Болгарії, школярі середньої спортивної школи розповідають про традиції святкування Різдва та новорічні святкування. Листи з далекої Фінляндії стали ще більшою несподіванкою. Було приємно й радісно усвідомити, що ми своїм постом привернули скільки уваги.

Діти з радістю сприйняли звістку про можливість знайти нових друзів за кордоном та з ентузіазмом захопились написанням листів-відповідей. 

                                                     

Продовжуємо отримувати листи-відповіді. Радо повідомляю, що днями надійшов лист з Болгарії. Діти надіслали листи та листівку, в якій повідомлюють про святкування щорічного національного свята Баби Марти. Що є аналогією нашого Стрітення. Надіслали болгари ще й невеличкі подарунки, що є символом приходу весни.

Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:

Виставка архівних матеріалів та документів з історії району та селища


Copyright MyCorp © 2019 | Конструктор сайтів - uCoz