Синявський опорний комунальний заклад освіти Рокитнянської районої ради

Понеділок, 16.12.2019, 09:47
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Звіт директора школи

 

Батьківський куточок

                                   Тільки разом з батьками,  спільними зусиллями,

вчителі можуть дати дітям  велике людське - щастя.

В. А. Сухомлинський

 

Шановні, батьки та гості нашого сайту!

 

     Ми маємо можливість спілкуватися з Вами використовуючи інтернет, що дуже зручно у наш час.

Ви можете залишати свої коментарі, обговорювати теми, які Вас цікавлять, висловлювати свої думки, задавати питання у формі зворотнього зв'язку.

ДОВІР'Я ТА РОЗУМНА БАТЬКІВСЬКА ЛЮБОВ

 

     Що означає сім'я для дитини? До певного віку поняття родини у неї асоціюється з домом. Із чого ж, власне, складається поняття «дім»?

     По-перше, з точки зору психології, це те середовище мешкання, де дитина почувається у безпеці. Вона захищена від невідомості і небезпек навколишнього світу. Тут можна сховатися в маминих обіймах від справжніх чи вигаданих страхів. Тут знаходяться й інші люди, на яких можна покластися. Тато, певно, «сильніший за всіх на світі» та найспритніший, найсміливіший і наймудріший. Дідусь мало чим поступиться йому. Бабуся - надійний прихисток, коли мама і тато сердяться і покарання не уникнути. До відчуття захищеності відноситься і саме місце, де ми живемо,- це дах над головою, що віддавна охороняє від негоди, будь це звичайна квартира чи власний будинок.

     По-друге, що характеризує рідний дім, це душевне тепло. Дитині в ньому добре, вона не лише захищена, але й відкриває тут для себе вперше світ учиться, пізнає, радіє. Тут здійснюються її явні та приховані мрії, тут вона може досхочу награтися, повеселитися. Недаремно кажуть, що родина - джерело радості. Це значить, що радість члени сім'ї прагнуть принести одне одному не за якісь заслуги і не з холодного розрахунку, а просто зі любові. А оскільки батьки дуже люблять своїх дітей, вони не скупляться на ласку і радість для своїх чад, створюють особливу атмосферу затишку, комфорту, спокою, захищеності рідного дому.

      По-третє, дім там, де в дитини є своє місце. Не лише куточок для ігор, ліжечко, місце за столом і таке інше, а, насамперед, місце у суспільстві. Рідний куток там, де з нами рахуються, чекають на нас, люблять, куди можна прийти і залишитись. Тут формується усвідомлення власного «Я»

 

Пропонуємо скористатись наступними посиланнями:

 

ПОРАДИ БАТЬКАМ МАЙБУТНІХ ПЕРШОКЛАСНИКІВ

 

НАВЧАННЯ ДІТЕЙ З ОСОБЛИВИМИ ОСВІТНІМИ ПОТРЕБАМИ

КУЛЬТУРА СПІЛКУВАННЯ І МОВНИЙ ЕТИКЕТ

 

ЗАХИСТ ДІТЕЙ ТА МОЛОДІ ВІД НЕГАТИВНИХ ІНФОРМАЦІЙНИХ ВПЛИВІВ

 

 

МИ-РОДИНА

 

ПРОФІЛАКТИКА ПРАВОПОРУШЕНЬ

 

ЗНО

(пам’ятка для батьків)

 

 

ОСВІТНІ ПОРТАЛИ

НАСИЛЬСТВО

В СІМ’Ї

(Національні телефони – «гаряча лінія» - SOS !)

 

 

Шкільна форма - це круто!

     Хлопці та дівчата, а також їх батьки! Хочемо нагадати, що увесь цивілізований світ носить шкільну форму. І з цим ніхто не сперечається в Європі, Америці, Азії, Австралії і, навіть, в Африці! А ми, хіба, гірші?! Не соромтеся шкільної форми. Вона дисциплінує, організує, готує до вміння носити діловий одяг, відображає рівень культури. Дякуємо батькам, які підтримують школу в цьому питанні. Погляньте, який чудовий вигляд мають їх діти! Красиво, гідно, стильно та сучасно. І нехай увесь світ нам заздрить!

 

P.S. Шановні батьки! Ваші діти ще не вдягнули шкільну форму? Не гайте часу - дитина в школі має виглядати гідно, тим більше, що наша форма досить демократична - білий верх, темний низ.

 

 

 

Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:

Виставка архівних матеріалів та документів з історії району та селища


Copyright MyCorp © 2019 | Конструктор сайтів - uCoz