Неділя, 18.08.2019, 14:06
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

27.02.2014р.  в Рокитнянському професійному ліцеї відбулася районна гра «Ерудит». Команда «Ювента» Синявської загальноосвітньої школи здобула І місце в районному відбірковому конкурсі. Проведення гри «Ерудит - 2014» було націлене на зміцнення патріотичних почуттів учнів, дозволило дітям показати свої знання в галузі історії, географії, літератури, культури, біології і т.д. Учасники гри перевірили свої сили у вирішенні інтелектуальних і цікавих завдань, в розгадуванні цікавих головоломок.

  Приймали участь в інтелектуальній грі 6 шкіл смт Рокитне та району. Представники Синявської школи: 9 клас – Новіцька Ірина, 10 клас – Сахно В`ячеслав, Самойленко Сергій, Слюсар Анастасія і  командир команди учень 10 класу Лановський Сергій. Команда впевнено прийшла до перемоги. Вітаємо юних інтелектуалів Синявщини!!!

Переглядів: 411 | Додав: siniava | Дата: 27.02.2014 | Коментарі (1)

15 лю­того відзначають скорботний День пам'яті воїнів-афганців.

   14.02.2014 в Синявській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч з воїнами-афганцями. Були присутні: ветеран афганської війни Крижанівський О.В., голова сільської Ради Крупка О.П., учні вчителі, гості

   Поезії, пісні, розповіді, спогади, ви­страждані в Афганістані і про Аф­ганістан, проникли у наші се­рця, і ми зрозуміли, що найстра­шніше і найбезглуздіше у світі — це війна. Ми повинні пам'ятати тих,  хто її пережив, тих, хто не д ... Читати далі »

Переглядів: 534 | Додав: siniava | Дата: 25.02.2014 | Коментарі (0)

«Урок – це дзеркало загальної і педагогічної культури вчителя, мірило його інтелектуального багатства, показник його кругозору, ерудиції»

                                                                                В.О.Сухомлинський

 

11лютого в Синявській ЗОШ І-ІІІ ступенів відбулося засідання педагогічної ради. Основне питання педради «Ефективність уроку-стимул до успіху вчителя і учня».  Мета педагогічної ради: аналіз впливу успіху на різні аспекти діяльності вчителя і учня.  Було розглянуто плюси і мінуси традиційного уроку, стилі керування, підведені підсумки анкетування учителів та учнів. До педагогічної ради були створені  робочі групи. «Теоретики» виклали теоретичний підхід до проблеми створення ситуації успіх на уроці, група «Практики» розглянули способи використання прийомів і методів організації успіху нарізних етапах уроку.»Песимісти» виявляли неоднозначність впливу успіху в навчальній діяльності учня, а «Оптимісти» доводили необхідність створення ситуацій успіху на уроках та пропонували прийоми та форми роботи.

Переглядів: 355 | Додав: siniava | Дата: 25.02.2014 | Коментарі (0)

              

07.02.2014 на базі Синявської ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася творча зустріч з поетесою Рокитнянщини Ненюк Наталією Михайлівною.

   Учні нашої школи зацікавилися та пройнялися інтересом до творчості Наталії Михайлівни. Вони із задоволенням спілкувалися з поетесою та слухали її вірші.       Творчість Наталії Ненюк здобуває все більше і більше прихильників. Вона має власний стиль, що привертає увагу. Її твори не можна сплутати з творами інших поетів: віршам притаманна особлива свіжість вражень, динамічність почуттів, людяність, філософічність і мудрість, що спонукають слухача до роздумів.

      Літературна вітальня відкрила свої двері не тільки талановитій поетесі, а й умільцям пера, вчителям, учням та жителям с. Синяви. Свої твори, вірші преставили Волосожар О.І., Олійник Л.О., Небрат К.В., Калайда З.В., Євсев’єва В., Ковінька В.І.

  Гарні і щирі побажання сплетені у єдиний вінок такої доброї зустрічі знайомства із творами своїх земляків, які із задоволенням читали власні вірші, ділились досвідом, розп ... Читати далі »

Переглядів: 437 | Додав: siniava | Дата: 10.02.2014 | Коментарі (0)

       

В січні 2014 року виповнюється 70 років, як Рокитнянський район, до якого входить село Синява, визволили від німецьких загарбників. Поряд з нами не вибухають бомби, не горить під ногами земля, ми не чекаємо похоронок на своїх рідних. Та немає в нашій країні жодної сім'ї, яку б не обпалила своїм смертельним полум'ям Велика Вітчизняна - ця найжорстокіша, найкривавіша війна.

    Життя швидкоплинне, і з кожним роком Велика Вітчизняна війна все далі йде в історію. І з кожним роком ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів - живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну. Не шкодуючи сил і здоров'я, наші діди та прадіди заново відбудовували будинки і вулиці, піднімали заводи і фабрики. Завдяки їм за лічені роки Україна повстала з руїн і попелу, повернула своє неповторне обличчя.

     24.01.2014 в Синявській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Свербиусом В.П., який воював у складі І Українського фронту  та за зразкове виконання бойових завдань не однократно був нагороджений бойовими орденами та медалями. Закінчив свій бойовий шлях наш односелець в Берліні, в підтвердження  має нагороди «За взяття Берліну»

Війна у кожної родини
забрала дочку, а чи сина,
дітей безжально сиротила,
все на шляху своїм трощила.
Пройшло часу уже не мало...
За поколінням п ... Читати далі »

Переглядів: 244 | Додав: siniava | Дата: 24.01.2014 | Коментарі (1)

    День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

   Мабуть, не випадково вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності

   Саме цій знаменній події і була присвячена відкрита виховна година «Україна соборна – наша гордість і слава», яку провели учні 8 класу Синявської ЗОШ І-ІІІ ст.

   Акцентувалась увага на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918- початку 1919 року охопив майже всю Україну. Учні підготували коротку літературно-художню розповідь про урочисте святкування об’єднання УНР і ЗУНР, згадали великі слова, які виголосив представник Директорії Федір Швець: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і Придніпрянська Україна – в одну Велику Україну… Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу».

... Читати далі »

Переглядів: 260 | Додав: siniava | Дата: 22.01.2014 | Коментарі (0)

13.01 – 19.01.14 у Синявській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли заходи , присвячені Т.Г.Шевченку.

Уже для багатьох поколінь українців і не тільки українців – Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі.   З високих круч

Де синь небес прозорий

Вливається в Дніпровскі водограї,-

На бурю схожий

Гнівний і суворий

Стоїть Тарас і дивиться на нас.

За землю й волю

В ратному двобої

Ти з нами йшов кайдани рвать з людей,

Благословляв, Кобзарю нашу зброю –

Єси безсмертний, гордий Прометей!

     
Переглядів: 424 | Додав: siniava | Дата: 20.01.2014 | Коментарі (0)

Зірниця вечірня край неба палає,
Святкова ялинка вдягнулась, чекає.
На радість дітей, феєрверки чудові,
Сьогодні свято у нас, у
Синявській школі
Ялинка новорічна найкраща у році!
Дива казкові дарує на кожному кроці.
Їі виглядають від року до року,
Без неї Новий
2014 рік не ступить і кроку.

Рік Новий зустрінем разом

Один з одним, клас із класом!

Школа це великий дім,

І сьогодні радість в нім!

Чекають нас усіх дарунки,

Веселі конкурси, пісні,

... Читати далі »

Переглядів: 274 | Додав: siniava | Дата: 28.12.2013 | Коментарі (0)

   Україно! Чарівна моя, ненько, найкращий куточку  землі, солов’їна пісне! Ти прекрасна, але найбільше твоя багатство – народ. Народ чесний, трудолюбивий, нескорений, міцний як граніт, співучий, дзвінкоголосий.

   Наша Україна славиться традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти  до української спадщини повертається до традицій свого народу.

   У глибину століть сягає наша історія. Пізнати історію рідного краю допомагають нам і книги, і самобутня народна творчість: мелодійні пісні, цікаві звичаї, фантастичні народні казки.

   13.12.2013 учасники навчально-виховного процесу Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., через призму сучасності поглянули на минуле, щоб відчути красу і поезію давніх звичаїв і обрядів та  стали учасниками одного з чудових свят української молоді - Андріївських вечорниць.

      ... Читати далі »

Переглядів: 303 | Додав: siniava | Дата: 14.12.2013 | Коментарі (0)

В Синявській ЗОШ І – ІІІ ступенів  10. 12. 2013р. в рамках тижня  правознавства відбулася зустріч з головним спеціалістом відділу юстиції Рокитнянського  району Кикоть Б. І..  Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Дідик О. М.  представником відділу реєстраційної служби Рисак О. О.

Учні 9-11 класів прослухали лекції, де були висвітлені такі питання:

-      .Нововведення  до Сімейного кодексу України;

... Читати далі »

Переглядів: 391 | Додав: siniava | Дата: 10.12.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 30 31 32 33 34 ... 36 37 »
Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:

Виставка архівних матеріалів та документів з історії району та селища


Copyright MyCorp © 2019 | Конструктор сайтів - uCoz