Понеділок, 23.10.2017, 13:41
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

Волонтерська допомога

На думку італійського соціолога Ново Дізіонаріо, волонтер – “це громадянин, який вільно, а не для того, щоб продемонструвати свої моральні зобов’язання чи законні обов’язки керується ідеєю суспільної та приватної солідарності. Волонтер, одного разу показавши здатність виконувати свої громадянські та власні обов’язки, надалі переходить в цілковите розпорядження суспільства, сприяє рішенню місцевих проблем надаючи пріоритет відвідуванню бідних та знедолених ”

Зараз волонтерство – потужний соціально-суспільний рух, спроможний прийняти на себе частину повноважень державних соціальних установ. Поняття “волонтер” і “волонтерство” є дуже широким.

В основу добровільності покладена здатність однієї людини безкорислива, у більшості випадків анонімно виконувати роботу на благо інших. Тобто, частину часу, енергії, знань, досвіду волонтер витрачає на виконання діяльності, яка приносить користь іншим людям чи суспільству в цілому. Однак, термін “волонтерство” означає передусім діяльність на основі добровільної волі.

11.04.2017 року Волонтери нашої школи допомагали воїну АТО Кобзарю О.О. працювати на присадибній ділянці. Де він ділився спогадами про події на Сході, в яких він був учасником. Олексій Олексійович був дуже вдячний за допомогу надану нашими волонтерами.

   ... Читати далі »

Переглядів: 106 | Додав: siniava | Дата: 12.04.2017 | Коментарі (1)

Учнівське самоврядування прийняли активну участь в благоустрої села. Прибирали біля пам`ятника Слави і монумента Т.Г. Шевченка.

      

Переглядів: 45 | Додав: siniava | Дата: 07.04.2017 | Коментарі (0)

Здоровий спосіб життя означає дотримання науково обґрунтованих рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров'я та інших медичних організацій. Його необхідність виходить із того, що багато причин пошкодження стану здоров'я можна уникнути. Заснований на загальних рекомендаціях щодо харчування, необхідних фізичних навантажень, гігієни, тренування холодом, позбавленні від шкідливих звичок та залежностей, запобіганню захворюванням. Також включає в себе психологічний елемент — гармонію з оточуючим робочим середовищем, здорові суспільні відносини.

Сьогодні в суспільстві все більше людей борються за здоровий спосіб життя. Вони не палять, займаються фізкультурою, не їдять шкідливих продуктів. Їх головна мета - зберегти здоров'я, щоб бути активними та довше жити. А оскільки ми хочемо бути здоровими, ми відмовляємося від шкідливих звичок. Люди, які борються за здоровий спосіб життя, також вчаться менше дратуватися, менше псувати собі нерви.

04.04 17 року Відбувся конкурс малюнків на асфальті «Ми - за здоровий спосіб життя», де учні 3 класу з класним керівником Капшук І.О та соціальним педагогом показали свою творчість та відношення до шкідливих звичок.

... Читати далі »

Переглядів: 73 | Додав: siniava | Дата: 05.04.2017 | Коментарі (1)

Інноваційні підходи до профорієнтаційної роботи

Правильний вибір професії - це моральне задоволення, висока самооцінка. Водночас це й висока продуктивність праці, висока якість продукції. Вибір професії - точка, в якій сходяться інтереси особистості та суспільства, де можливе й необхідне поєднання особистих і загальних інтересів. Якщо напрямок професійної діяльності вибраний невірний, то ця діяльність не приноситиме людині задоволення, і психологічно особистість не буде готова до вироблення кращих результатів, показників, особистість буде деградувати, і її оточення матиме несприятливий психологічний клімат.

Завершальним етапом психологічної та практичної підготовки учнів до трудової діяльності є їх правильна професійна орієнтація.

31.03.17 учні випускного класу опорного навчального закладу Синявський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ» взяли участь у дні відкритих дверей для учнів шкіл Київщини: більш як півтисячі майбутніх абітурієнтів завітали до НУБіП.

Хол біля актової зали третього корпусу нагадував клуб за інтересами: кожен ННІ та факультет підготував тут власну експозицію. Після такого знайомства, школярі змогли завітати до факультетів і ННІ, які їх зацікавили, аби подивитися та дізнатися про них більше. З учнями спілкувалися декани факультетів та директори ННІ, які детально розповідали про можливості очолюваних ними підрозділів, давали поради, відповідали на численні питання.

А коли гості перемістилися до актової зали третього корпусу, їх щиро привітав ректор університету Станіслав Ніколаєнко. Він запевнив, що розуміє тривогу багатьох школярів за своє майбутнє. Вона природна, адже вирішується важливе питання: куди йти навчатися? Далі ректор процитував слова свого доброго знайомого, закордонного колеги: «Я не можу керувати вітром, але можу поставити своє вітрило так, що вітер завжди його наповнюватиме». Ректор університету розповів про структуру НУБіП, можливості, співпрацю з провідними університетами світу, зручне розташування, та запросив майбутніх абітурієнтів на навчання до одного з кращих вишів України - НУБіП.

Цей день організований спеціально для вас, аби ви могли на власні очі побачити «зсередини» один з кращих вишів України та визначитися з вибором професії, звернулася до школярів директор Департаменту освіти і

науки Київської державної обласної адміністрації Віра Рогова. Такі заходи покликані вирівняти межу між містом і селом з тим, щоб випускник будь якої школи мав можливість отримати якісну і доступну освіту. Саме тому сьогодні зібралися тут всі опорні школи сільської місцевості Київщини, а Департамент освіти приділяє велику увагу профорієнтаційній роботі, адже кожна дитина повинна обрати ту стежину, яка буде найкращою саме для неї.

На зустріч були запрошені не тільки випускники, а й всі голови учнівських організацій опорних шкіл Київщини. Про важливий крок у розвитку лідерства серед школярів, а саме створення 10 рокі ... Читати далі »

Переглядів: 59 | Додав: siniava | Дата: 31.03.2017 | Коментарі (0)

    Вже стало традицією щовесни по всій Україні проводити двомісячник благоустрою. Активно долучився до двомісячника благоустрою і опорний навчальний заклад Синявський НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ». Протягом двомісячника маємо упорядкувати і привести до належного естетичного та санітарного стану закріплені за кожним класом території, дитячі та спортивні майданчики, парки, братську могилу, меморіальні комплекси. У школі розроблено план заходів по благоустрою та покращенню естетичного вигляду її території. Вся шкільна родина бере активну участь у цій важливій справі. Учні, вчителі, батьки та технічні працівники докладають всіх зусиль щодо прибирання прилеглої території та її озеленення. Вже прибрані шкільна територія, сільський парк, учнями висаджені дерева та кущі, обкопані та побілені дерева в шкільному саду, упорядковані пам’ятники Слави та Т.Г.Шевченку, прибрані спортивні, дитячі майданчики, спортивний стадіон. Наведення чистоти та порядку в наших населених пунктах та довкіллі – це обов’язок кожної людини. Це ознака нашої культури і свідомий обов’язок громадськості. Тож давайте долучатися до заходів благоустрою та наведення чистоти і не лише під час проведення подібних акцій а завжди тримати в чистоті наше довкілля.

       

Переглядів: 49 | Додав: siniava | Дата: 30.03.2017 | Коментарі (0)

Відбувся районний спортивно-масовий захід

«Олімпійське лелеченя»

На базі Синявського НВК відбувся районний спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя». Нашу школу мали честь захищати учні 5 класу - Саєнко Наталія; 6 класу – Боровик Олена, Клименко Яна, Новаковський Денвер; 7А класу – Каплічна Анастасія, Висоцький Антон; Шевчук Світлана, Сатир Марія, Ряднина Сергій, Шубін Богдан; 7Б класу - Брижук Ігор; 8 класу - Хаян Ліза, Мітлицький Владислав, Сахно Денис. Учні показали спортивну майстерність, кмітливість, проявили уміння працювати в одній команді. Наша команда здобула ІІ місце. ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ!

      

Переглядів: 32 | Додав: siniava | Дата: 30.03.2017 | Коментарі (0)

28 березня 2017 року у конференц-холі торговельно-розважального центру «Термінал» м. Бровари відбувся Міжнародний конгрес «Освіта Київщини в європейському вимірі», основною метою якого був обмін досвідом, налагодження міжнародної співпраці з питань реформування освітньої галузі.

у конгресі взяли участь почесні гості та лектори, серед яких – міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, міжнародні делегації з багатьох країн Європи та Азії.

Серед запрошених була делегація з Рокитнянського району, членами якої були і вчителі Синявського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ступенів – ДНЗ» Ковінька В.І., Горбенко О.В., Клименко Н.В.

Члени делегації мали можливість взяти участь в панельних дискусіях на тему «Простір освітніх можливостей: міжнародні програми і проекти», природничо-математична освіта «Міжнародні тенденції – регіональні пріоритети», «Розвиток соціокультурних компетентностей у загальноосвітніх навчальних закладах».

  

Переглядів: 37 | Додав: siniava | Дата: 28.03.2017 | Коментарі (0)

 

Вчителі опорного навчального закладу Синявський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

Олійник Г.Д., Кравченко О.М. та Городня Г.М. відвідали VIII Міжнародну виставку «Сучасні заклади освіти - 2017», яка проходила 16 – 18 березня 2017 року у Київському Палаці дітей та юнацтва.

Особливе зацікавлення в учителів викликали експонати на стенді від видавництва «Розумники», яке представило мультимедійний комплекс та електронні освітньо-ігрові ресурси для впровадження у початкову школу новітньої смарт-технології.

У рамках цього заходу відбувся Всеукраїнський науково-практичний семінар «Початкова школа як складова єдиного ІКТ-насиченого освітнього простору», на якому учителі ознайомилися із особливостями нової технології та придбали Смарт-кейс для фронтальної роботи з учнями.

Логічним завершенням поїздки стала розяснювальна робота серед батьківської громади. У середу, 22 березня 2017 року, у школі було проведено збори, на яких колективи батьків 1 і 2-А класів та майбутніх першокласників підтримали ініціативу своїх класних керівників впроваджувати у навчальний процес технологію, а отже, проводити дослідно-експериментальну діяльність в рамках Проекту ... Читати далі »

Переглядів: 94 | Додав: siniava | Дата: 23.03.2017 | Коментарі (1)

ПЛАН
заходів з відзначення 100-річчя подій Української революції

1917-1921 років та вшанування пам’яті її учасників

на період до 2021 року

 

 

... Читати далі »
Переглядів: 181 | Додав: siniava | Дата: 21.03.2017 | Коментарі (0)

Penpal project продовжується

Продовжуємо отримувати листи-відповіді. Радо повідомляю, що днями надійшов лист з Болгарії. Діти надіслали листи та листівку, в якій повідомлюють про святкування щорічного національного свята Баби Марти. Що є аналогією нашого Стрітення. Надіслали болгари ще й невеличкі подарунки, що є символом приходу весни.

Переглядів: 39 | Додав: siniava | Дата: 20.03.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 5 ... 24 25 »
Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:
Текст

Copyright MyCorp © 2017 | Конструктор сайтів - uCoz