Вівторок, 19.06.2018, 00:53
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

       

В січні 2014 року виповнюється 70 років, як Рокитнянський район, до якого входить село Синява, визволили від німецьких загарбників. Поряд з нами не вибухають бомби, не горить під ногами земля, ми не чекаємо похоронок на своїх рідних. Та немає в нашій країні жодної сім'ї, яку б не обпалила своїм смертельним полум'ям Велика Вітчизняна - ця найжорстокіша, найкривавіша війна.

    Життя швидкоплинне, і з кожним роком Велика Вітчизняна війна все далі йде в історію. І з кожним роком ми, на жаль, втрачаємо наших дорогих ветеранів - живих свідків тих подій, хто воював, йшов на смерть за свою країну. Не шкодуючи сил і здоров'я, наші діди та прадіди заново відбудовували будинки і вулиці, піднімали заводи і фабрики. Завдяки їм за лічені роки Україна повстала з руїн і попелу, повернула своє неповторне обличчя.

     24.01.2014 в Синявській ЗОШ І-ІІІ ст. відбулася зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни Свербиусом В.П., який воював у складі І Українського фронту  та за зразкове виконання бойових завдань не однократно був нагороджений бойовими орденами та медалями. Закінчив свій бойовий шлях наш односелець в Берліні, в підтвердження  має нагороди «За взяття Берліну»

Війна у кожної родини
забрала дочку, а чи сина,
дітей безжально сиротила,
все на шляху своїм трощила.
Пройшло часу уже не мало...
За поколінням п ... Читати далі »

Переглядів: 198 | Додав: siniava | Дата: 24.01.2014 | Коментарі (1)

    День 22 січня 1919 року ввійшов до національного календаря, як велике державне свято – День Соборності України. Саме тоді на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів: на волелюбному зібранні було урочисто проголошено злуку Української народної республіки і Західноукраїнської народної республіки.

   Мабуть, не випадково вказаний день збігався з річницею історичного IV Універсалу Центральної Ради, згідно з яким УНР проголошувалась самостійною, незалежною державою. Отже, він мав стати днем подвійного всенародного свята – Незалежності й Соборності

   Саме цій знаменній події і була присвячена відкрита виховна година «Україна соборна – наша гордість і слава», яку провели учні 8 класу Синявської ЗОШ І-ІІІ ст.

   Акцентувалась увага на історичних фактах, що передували злуці, на об’єднавчому русі, який наприкінці 1918- початку 1919 року охопив майже всю Україну. Учні підготували коротку літературно-художню розповідь про урочисте святкування об’єднання УНР і ЗУНР, згадали великі слова, які виголосив представник Директорії Федір Швець: «Віднині зливаються в одно віками відділені одна від одної частини України – Галичина, Буковина, Закарпаття і Придніпрянська Україна – в одну Велику Україну… Віднині український народ, звільнений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об'єднати всі зусилля своїх синів для створення нероздільної незалежної Української Держави на добро і щастя українського народу».

... Читати далі »

Переглядів: 223 | Додав: siniava | Дата: 22.01.2014 | Коментарі (0)

13.01 – 19.01.14 у Синявській ЗОШ І-ІІІ ст. пройшли заходи , присвячені Т.Г.Шевченку.

Уже для багатьох поколінь українців і не тільки українців – Шевченко означає так багато, що сама собою створюється ілюзія, ніби ми все про нього знаємо, все в ньому розуміємо, і він завжди з нами, в нас. Та це лише ілюзія. Шевченко як явище велике і вічне – невичерпний і нескінченний. Волею історії він ототожнений з Україною і разом з буттям рідної держави продовжується нею, вбираючи в себе нові дні й новий досвід народу, відгукуючись на нові болі та думи, стаючи до нових скрижалей долі.   З високих круч

Де синь небес прозорий

Вливається в Дніпровскі водограї,-

На бурю схожий

Гнівний і суворий

Стоїть Тарас і дивиться на нас.

За землю й волю

В ратному двобої

Ти з нами йшов кайдани рвать з людей,

Благословляв, Кобзарю нашу зброю –

Єси безсмертний, гордий Прометей!

     
Переглядів: 378 | Додав: siniava | Дата: 20.01.2014 | Коментарі (0)

Зірниця вечірня край неба палає,
Святкова ялинка вдягнулась, чекає.
На радість дітей, феєрверки чудові,
Сьогодні свято у нас, у
Синявській школі
Ялинка новорічна найкраща у році!
Дива казкові дарує на кожному кроці.
Їі виглядають від року до року,
Без неї Новий
2014 рік не ступить і кроку.

Рік Новий зустрінем разом

Один з одним, клас із класом!

Школа це великий дім,

І сьогодні радість в нім!

Чекають нас усіх дарунки,

Веселі конкурси, пісні,

... Читати далі »

Переглядів: 219 | Додав: siniava | Дата: 28.12.2013 | Коментарі (0)

   Україно! Чарівна моя, ненько, найкращий куточку  землі, солов’їна пісне! Ти прекрасна, але найбільше твоя багатство – народ. Народ чесний, трудолюбивий, нескорений, міцний як граніт, співучий, дзвінкоголосий.

   Наша Україна славиться традиційними святами та обрядами. Кожен, хто не черствіє душею, хто сповнений любові, доброти  до української спадщини повертається до традицій свого народу.

   У глибину століть сягає наша історія. Пізнати історію рідного краю допомагають нам і книги, і самобутня народна творчість: мелодійні пісні, цікаві звичаї, фантастичні народні казки.

   13.12.2013 учасники навчально-виховного процесу Синявської ЗОШ І-ІІІ ст., через призму сучасності поглянули на минуле, щоб відчути красу і поезію давніх звичаїв і обрядів та  стали учасниками одного з чудових свят української молоді - Андріївських вечорниць.

      ... Читати далі »

Переглядів: 245 | Додав: siniava | Дата: 14.12.2013 | Коментарі (0)

В Синявській ЗОШ І – ІІІ ступенів  10. 12. 2013р. в рамках тижня  правознавства відбулася зустріч з головним спеціалістом відділу юстиції Рокитнянського  району Кикоть Б. І..  Начальником відділу державної реєстрації актів цивільного стану Дідик О. М.  представником відділу реєстраційної служби Рисак О. О.

Учні 9-11 класів прослухали лекції, де були висвітлені такі питання:

-      .Нововведення  до Сімейного кодексу України;

... Читати далі »

Переглядів: 321 | Додав: siniava | Дата: 10.12.2013 | Коментарі (0)

Звернення голови Київської обласної державної адміністрації Присяжнюка Анатолія Йосиповича

 

Дорогі земляки, шановні гості столиці та Київщини!

 

Як голова Київської облдержадміністрації, як громадянин великої держави Україна, з багаторічним життєвим досвідом, звертаюся до усіх учасників Євромайдану щодо толерантності та витримки під час проведення демонстрацій у Києві.

Я поважаю право кожного на проведення мирних зібрань, гарантованих Конституцією України. Водночас засуджую ескалацію свавілля і насильства під час проведення самої акції протесту в Києві, у тому числі застосування сили правоохоронцями та побиття журналістів.

Сьогодні до мене звертаються сотні матерів з тривогою за здоров’я своїх дітей, які перебувають на майдані. І я, як батько, як кадровий офіцер ... Читати далі »

Переглядів: 225 | Додав: siniava | Дата: 03.12.2013 | Коментарі (0)

28.11.13 р. в Синявській ЗОШ І – ІІІ ступенів до Міжнародного Дня боротьби зі  СНІДом  було проведено вікторину з учнями 6 – Б класу «Небезпека навколо тебе» та тренінг «Прояви турботу та обачливість»  з учнями 11 класу, та переглянули фільм «Це стосується кожного», а також були присутні з учнями 9 класу ,на відкритому заході вікторині – презентації «ВІЛ/ СНІД знати, щоб жити» в районному Будинку Культури.  

   

    

Переглядів: 381 | Додав: siniava | Дата: 29.11.2013 | Коментарі (0)

22.11.2013р. в Синявській ЗОШ І-ІІІ ст. разом з представниками сільського самоврядування та священиком Миколаївського храму с.Синяви  був проведений  захід на вшанування  пам’яті жертв Голодомору 1932 - 1933 років.

Кожен із нас переосмислює нашу історію, трагічні її сторінки, які примушують стискатися людські серця. Одна з найстрашніших  таких сторінок - Голодомор , який призвів до небачених безневинних  жертв.

Кажуть, що минуле не належить нікому зокрема. Воно - надбання нинішніх і майбутніх поколінь, бо саме їм належить винести з нього всі найсерйозніші уроки, щоб подібні людські трагедії не повторилися. Ніде і ніколи!

... Читати далі »

Переглядів: 288 | Додав: siniava | Дата: 22.11.2013 | Коментарі (0)

Виставка дитячих робіт до Всесвітнього дня дитини

        

20 листопада в Синявській ЗОШ І-ІІІ ст. до Всесвітнього дня дитини проводилась виставка дитячих робіт. Учні гуртка «Рукотвори» під керівництвом Городньої Галини Михайлівни виставили свої роботи зроблені із паперу. Прийняли участь всі учні. Тут ми побачили вироби із бісеру, вишиті картини, вироби із природного матеріалу, вироби із паперу, пластиліну, найкращі малюнки.

Кожен день для мене свято

... Читати далі »

Переглядів: 324 | Додав: siniava | Дата: 20.11.2013 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 24 25 26 27 28 ... 30 31 »
Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:

Виставка архівних матеріалів та документів з історії району та селища


Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтів - uCoz