Субота, 26.05.2018, 11:52
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

 В школі пройшов літературний захід «Лесине слово нам добре знайоме». Учнів ознайомили з дитячими і юнацькими роками поетеси. Школярі читали ранні твори, написані Лесею Українкою в 9-15 років. Пройшла цікава ексценізація уривка казки «Лелія».

Переглядів: 209 | Додав: siniava | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

 В школі пройшли ряд заходів  до річниці виводу Радянських військ з Афганістану. Пройшли класні виховні години, відбувся відкритий захід. Школярі вшанували пам`ять загиблому воїну-афганцю, який навчався у нашій школі Піті Володимиру, покладанням квітів до меморіальної дошки. А також учні школи поклали квіти до пам`ятника загиблим воїнам в Афганістані в с.м.т. Рокитне.

Переглядів: 199 | Додав: siniava | Дата: 16.02.2015 | Коментарі (0)

 13 лютого відбулося свято до дня Святого Валентина.  Прийняли участь учні 5-9 класів. Також протягом дня працювала «святкова пошта». Надсилались поздоровлення один одному зі святом з найщирішими побажаннями.

Переглядів: 148 | Додав: siniava | Дата: 16.02.2015 | Коментарі (0)

 Бій під Крутами – бій, що відбувся на залізничній станції Крути 29 січня 1918 року між більшовицькими військами Михайла Муравйова та об’єднаними військами юнкерів 1-ї Київської юнацької школи ім. Б. Хмельницького та першої сотні новоствореного Студентського куреня під єдиним командуванням Аверкія Гончаренка під час наступу на Київ військ Муравйова.

Перед військами Аверкія Гончаренка стояло завдання затримати наступ на Київ більшовицьких військ, в той час як головні українські військові сили на чолі з Симоном Петлюрою вирушили на Київ придушувати повстання на заводі «Арсенал».

У Синівській ЗОШ було проведено ряд заходів для вшанування пам’яті героїв які загинули в нерівному бою захищаючи свою Батьківщину:  тематичну лінійку, виховні години та круглий стіл з учнями 7 та 10 класів.

Переглядів: 184 | Додав: siniava | Дата: 13.02.2015 | Коментарі (0)

 День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

Йому передувало підписання (22 січня 1918 р.) Четвертого універсалу Центральної Ради, яким Українську Народну Республіку проголошено суверенною і незалежною державою. Західно-Українську Народну Республіку було проголошено в листопаді 1918 року. Процес об’єднання України завершився 22 січня 1919 року.

У Синявській ЗОШ було проведено ряд заходів для відзначення цього дня: тематична лінійка, виставка стінгазет, виховні години, виставка літератури в бібліотеці, виставка малюнків, лекція, круглий стіл «Соборна незалежна Україна» з учнями 8 – 10 класу.

Переглядів: 140 | Додав: siniava | Дата: 13.02.2015 | Коментарі (0)

 На базі Синявської ЗОШ І-ІІІ ст. щорічно відбувається відбірковий тур районного профорієнтаційного змагально-мотиваційного заходу серед учнівських команд «Обери майбутнє».  Він проводиться з метою формування особистості молодої людини, її соціальної зрілості, мотивації до праці, а також інформування молоді про стан та тенденції розвитку ринку праці, популяризації актуальних професій і спеціальностей

      Організаторами заходу є районний центр зайнятості та районний відділ освіти. А учасниками - учні навчальних закладів району.     

     Цікаво дивитися, як молодь бачить перспективи і майбутнє нашого краю.

Переглядів: 181 | Додав: siniava | Дата: 11.12.2014 | Коментарі (0)

  У світі сталося багато трагедій. Страшних трагедій.  Були різні війни, катастрофи, які забирали життя людей. Коли люди гинуть від стихійного лиха, аварії літака чи потягу, виверження вулкану – це одне. Коли люди гинуть на війні, захищаючи свою Батьківщину від ворога, – це друге. Але коли люди гинуть від голоду – це зовсім інше. Особливо – голоду штучного, навмисно створеного владою. Україна завжди була багата на родючу землю і на хліб. Ще нашу країну називали «житницею Європи». Хіба можна уявити, що народ-хлібороб помирає на чорноземах від голоду?
У ті часи жертвами ставали не окремі люди, винищувались цілі села. Від голоду помирали і старі, і молоді. Найстрашніше – помирали діти. У вересні 1933 року за шкільні парти не сіли близько двох третин учнів. Не дожили до першого дзвоника.
Людей свідомо морили голодом. Це злочин проти людини. Це злочин проти народу. Це злочин проти усього людства. У міжнародному праві це називається геноцид. Це наша історія. Ми не можемо її викреслити з нашої пам;яті... Ми не можемо це забути....
Голодомор – це зумисне організований радянською владою у 1932–1933 роках штучний голод, який призвів до смерті мільйонів українців і є геноцидом українського народу.
Четверта субота листопада в Україні визнана Днем памяті жертв Голодомору. Меморіальні заходи проводяться в Україні, так і поза її межами. Щорічно в цей день проводиться всеукраїнська акція ;Запали свічку;.
Офіційне вшанування памяті жертв Голодомору, в тому числі, визнання його геноцидом українського народу, розпочалося за ініціативи української діаспори у США та Канаді. У Канаді встановлено перший у світі памятний знак на вшанування річниці Голодомору «Розірване кільце життя».
В Синявській школі листопада 2014 року відбувся захід,  щодо вшанування жертв геноциду українського народу. Учні 9 класу підготували та продемонстрували присутнім документальні фільми, презентації, ознайомили з архівними документами. На заході був присутній голова сільської ради Крупка О.П., який виступив з промовою про штучний Голодомор у 1932-33р.р. на території Рокитнянщини, а саме с.Синяви. Учні вшанували память загиблих від Голодомору, поклавши квіти на кладовищах села Синяви біля меморіальних хрестів.
Переглядів: 171 | Додав: siniava | Дата: 11.12.2014 | Коментарі (0)

Виховна робота. Педагогічна рада.

          Якщо буде світло в душі, буде краса в людини,

          Якщо є краса в людини, буде гармонія в домі,

          Якщо є гармонія в домі, буде порядок у нації,

          Якщо є порядок у нації, буде мир у світі.

 

          А.Макаренко вважав виховання патріотизму у дітей провідним напрямком своєї педагогічної діяльності: «…Кожний виховний крок у нас повинен бути пронизаний патріотичним вихованням, і якщо це не так, то це виховання… нікуди не годиться. Якщо мені говорять, що у мене все добре, але нема патріотичного виховання, то я повинен це розуміти так, що вся робота зовсім нічого не варта».  На думку видатного педагога, виховувати патріотизм у дітей важливо через формування організаторських навичок, які найбільш потрібні для справжнього патріота своєї країни, «людини-творця на благо своєї Батьківщини», зокрема, почуття відповідальності за доручену справу, взаємодопомоги, прагнення до раціоналізації й удосконалення виробництва. Кожен підліток повинен бути сміливим, мужнім, чесним, працьовитим патріотом. Все це доноситься і виховується у них через виховання колективу, програму людського характеру, участь у виробничій праці.  Ідеї А.Макаренка є цінними і для сучасної школи.

   Національно -  патріотичне виховання є складовою загального виховного процесу підростаючого покоління, головною метою якого є набуття молодшими громадянами соціального досвіду, готовності до виконання громадських і конституційних обов’язків, успадкування духовних надбань українського народу.

         В ... Читати далі »

Переглядів: 5415 | Додав: siniava | Дата: 28.11.2014 | Коментарі (0)

 Однією із жахливих сторінок ХХ століття є Друга світова війна 1939-1945 рр., яка торкнулася і нашої України та нашої Синявської землі. Тяжкий шлях визволення України тривав з 1942 до 1944 рр., попри гіркоту поразок ми вирвали перемогу у ворога, звільнивши нашу державу.

     28 жовтня вся Україна відзначає 70 річницю визволення від німецько-фашистських загарбників. В цей день учні, вчителі Синявської ЗОШ І-ІІІ ст. та представники сільської громади  вшанували пам’ять воїнів, які загинули в боях за визволення України та за визволення села Синяви, яка була звільнена від ворога 7 січня 1944р.

    Після церемонії покладання квітів присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання. Удари метронома стали символами спогадів про тих, хто не повернувся з війни, про тих, хто віддав своє життя за народ, за Велику Перемогу.

    Учні Синявської школи також підготували та провели захід до дня визволення України, з використанням мультимедіа, та участю ветерана ВВВ. І хоч далеко відійшли воєнні роки, але вдячні нащадки пам'ятають про тих, хто відстояв для них мирне небо, щасливі дні і радісне дитинство.

      За підрахунками істориків, у ході воєнних дій на території України загинуло близько трьох мільйонів радянських воїнів, понад два мільйони українців було вивезено для примусової праці до Німеччини під час окупації. На території республіки цілком чи частково було зруйновано понад 700 міст і 28 тисяч сіл, близько 10 мільйонів людей залишились без даху над головою, знищено понад 16 тисяч промислових підприємств.

     В ході Великої Вітчизняної війни бойовими нагородами було відзначено близько 2,5 млн. воїнів-українців, велику кількість нагород з яких отримали і наші односельчани. Найвищою відзнакою держави – Герой Радянського Союзу, були нагороджені 2319 українців, з них два воїни нашого села Синяви – Г.Хоменко та М.Бондаренко.

    Минули десятиліття, минуть століття, але пам’ять про переможців житиме вічно.

Вічний вогонь палає,

Дзвонить у долі століть.

Вічний вогонь закликає:

Щастя живих бережіть!

Вічний вогонь клекоче:

Люди, не треба війни,

Щоб не вмирали дочки,

Сестри, батьки і сини.

Слава нашій Україні!!!

Переглядів: 167 | Додав: siniava | Дата: 28.10.2014 | Коментарі (0)

Кожного року наприкінці вересня для учнів 1-11 класів Синявської школи проводиться виставка врожаю «Дарунки пані Осені». Це справжнє осіннє свято до якого школярі готуються завчасно. Починаючи з літа, збирають у себе на городах і в садках найкращі, незвичайні за розміром чи формою, чудернацькі овочі та фрукти, приносять їх на виставку. Демонструють цим господарські здобутки своєї родини. Вигадують із сільськогосподарських плодів казкових героїв, тварин, цілі сюжетні композиції. І кожного року вражають фантазія, талант та майстерність виконання робіт! Чудові роботи, композиції, поробки справили незабутні, теплі враження на відвідувачів та учасників виставки. Завітала осінь до нас в Україну, Одягла в червоне намисто калину Бо ж українська осінь - Це пишні жоржини, айстри різнобарвні, Горішки ліщини, буряки цукрові, Кукурудза стигла, гарбузи медові, Різні повидла, варення, соління, Гриби в маринаді... Тобі, щедра осінь, всі у нас раді: І білочка в лісі, і в садочку квіти, І горобчик в полі, і дорослі й діти…
Переглядів: 295 | Додав: siniava | Дата: 29.09.2014 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 21 22 23 24 25 ... 30 31 »
Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:
Текст

Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтів - uCoz