Субота, 26.05.2018, 11:52
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

До Дня цивільної оборони

В Синявській ЗОШ І-ІІІ ст. 24 квітня проводився День цивільної оборони. Метою є ознайомлення з основними способами оповіщання сигналами ЦО, відпрацювання практичних дій за сигналами ЦО. Учні ознайомилися з призначенням найпростіших засобів захисту органів дихання і подивилися їх застосування. Виховувати дисциплінованість, розвивати самостійність під час надання допомоги, уважність, швидкість прийняття рішень – таке основне завдання під час проведення навчальної тривоги з особливим складом учнів, вчителів, техпрацівників. До 29 річниці трагедії на ЧАЕС відбулась тематична лінійка.

   

Переглядів: 151 | Додав: siniava | Дата: 24.04.2015 | Коментарі (0)

Свято казки

4 квітня в Синявській ЗОШ І-ІІІ відбувся захід «Свято казки». Підготували учні 2 класу, класний керівник Олійник Ганна Давидівна.

    

 

Переглядів: 207 | Додав: siniava | Дата: 23.04.2015 | Коментарі (0)

Рокитнянський районний фестиваль українського мистецтва

25 березня відбувся Рокитнянський районний фестиваль українського мистецтва. Мета УКРФЕСТУ патріотичне виховання молодого покоління через формування естетичної культури у дітей та молоді шкільного віку шляхом залучення творчо обдарованої молоді до участі у культурологічних проектах. Учні Синявської ЗОШ І-ІІІ ст. прийняли активну участь у фестивалі. Прийняли участь у виставці виробів декоративно-прикладного мистецтва. Відбулася церемонія нагородження переможців та учасників фотоконкурсу «Україночка-Рокитняночка – 2015». Переможці нашої школи: І місце Шевчук Ангеліна 2 клас, ІІ місце Лапіна Софія, Шевченко Ангеліна 3 клас, ІІІ місце Петренко Анастасія. В програму фестивалю також входив конкурс-дефіле «Українські мотиви». Слюсар Анастасія, учениця 11 класу, продемонструвала стилізований український костюм. Учениця зайняла ІІ місце в віковій категорії від 14 до 17 років. Клименко Надія, учениця 7А класу, продемонструвала свої власні твори.

   

Переглядів: 150 | Додав: siniava | Дата: 01.04.2015 | Коментарі (0)

Олімпійське лелеченя»

        На базі Синявської ЗОШ І-ІІІ ст. пройшов районний спортивно-масовий захід «Олімпійське лелеченя». Нашу школу мали честь захищати учні 5А класу- Сатир Маріка, Висоцький Антон, Ряднина Сергій, Шевчук Світлана ; 6 класу- Сахно Денис, Ратушній Ярослав, Полив`яна Інна, Хаян Ліза, Яковлєва Аліна, Драчук Олексій, Мітлицький Владислав. Учні показали спортивну майстерність, кмітливість, проявили уміння працювати в одній команді. Наша команда здобула І місце. На заході були присутні гості: начальник відділу освіти РДА Діренко Сергій Васильович, методист районного методичного кабінету відділу освіти РДА Шаравара Василь Борисович. Команду було нагороджено кубком і почесними грамотами. 

  

Переглядів: 177 | Додав: siniava | Дата: 01.04.2015 | Коментарі (0)

Підсумки тижня математики, фізики та інформатики

Тиждень тижня математики, фізики та інформатики мав за мету пропаганду навчальних знань з предмету, стимулювання самоосвітньої, комунікативної, творчої компетенції учнів, розширення їх кругозору, формування інтересу до предметів та поглибленню знань, розвитку через гру інтересу до математики, фізики, інформатики та їх історії, читання додаткової літератури, розвитку логічного мислення, кмітливості, виховання чесності, доброзичливості під час проведення змагань, математичних і фізичних ігор, турнірів.

         Учні 5-11 класів розгадували кросворди, вирішували логічні задачі, продемонстрували вміння рахувати. Змагання згуртували школярів, допомогли розкрити їх таланти, сформувати навички діяти дружно і організовано, допомогли встановити зв’язки між різними віковими групами. 

     З метою сприяння вихованню всебічно розвиненої особистості, розширення історико-математичного кругозору учнів, виховання зацікавленості предметом було проведено між учнями 8-11 класів змагання на визначення самого ерудованого учня. Учні  довели, що мають навички роботи з додатковими джерелами інформації, окрім знань з предметів, мають естетичні смаки і уподобання. Захід сприяв цілісному сприянню науки, розширенню кругозору і знань з математики, фізики, історії розвитку наук.

     Слід зазначити належне естетичне оформлення та наочність тижня математики, інформатики, фізики, наочність і різноманітність проведених заходів. Підсумком тижня став випуск шкільної газети «Квант» та нагородження переможців гри «Ерудит» на шкільній лінійці. Серед учнів 8 класу переміг Марковський Ігор, серед учнів 9 класу найерудованішим став Сатиренко Богдан, у 10 класі – Зоря Артем. Переможцем серед учнів 8-11 класів став учень 11 класу Лановський Сергій.

В заходах загалом прийняли участь 148 учнів 5 – 11 класів.

   

    ... Читати далі »

Переглядів: 238 | Додав: siniava | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)

Прапор вільної держави – України!!!

Сьогодні 16.03.2015  нам випала честь, приймати у себе  на Синявській землі бойові прапори зі Сходу України, з місць бойових дій за незалежність і свободу нашої землі. З місця де проливається кров українських солдат, які віддають своє життя за цілісність нашої держави. Один прапор із бойової частини ПВЗ 72-ї ОМБР передав наш синявський воїн-герой, випускник нашої школи – Падалка Микола. Прапор з підписами, адресами і побажаннями  бойових побратимів Миколи, переданий спеціально для учнів Синявської школи.

      Та ще чотири, перехідні прапори, ми отримали від учнів Насташської ЗОШ І-ІІІ ступенів, щоб і Синявська земля могла вшанувати героїв Сходу, далі прапори будуть передані Ольшаницькій ЗОШ І-ІІІ ст.

     Виявляється, життя інколи справді ділиться на «до» і «після». І буває це не десь за обрієм чи в далекій країні. Усе це трапилося з нами, на нашій українській землі. Де прапор – кольору стиглої пшениці  та блакитного неба. А ще чорної землі та розмитої багряної крові. Один, як свідчення нашої чистоти і незбагненності. Інший – упертої боротьби за омріяну свободу.

     Без усякого сумніву, мине зовсім небагато часу і про них писатимуть книги, зніматимуть кінофільми, на прикладах беззавітного служіння рідній Батьківщині, беззаперечного виконання священного обов’язку – стати на захист кордонів держави, коли в цьому є гостра потреба, – виховуватиметься не одне покоління українців. Бо вони – справжні герої, які у нерівному двобої із терористами, російськими найманцями протиставили їм свій патріотизм, відповідальність, безмежну любов до країни, яку ототожнюють зі своїм рідним краєм, найдорожчими людьми. І саме за це їм наша людська вдячність і низький уклін.

 Не розчаровуйсь в Україні,

А розумій її печаль.

Що робиш ти для неї нині –

У себе спершу запитай.

Не розчаровуйсь в Україні,

Вона свята,а грішні – ми

В її недолі часто винні

Її ж бо дочки і сини.

Не розчаровуйсь в Україні,

Ідеї волі певним будь,

Бо тільки той є справжнім сином,

Хто вміє неньку захистить.

Не розчаровуйсь в Україні,

Вір,що мине важка пора,

Розквітне пишний цвіт калини,

В садах достатку і добра.

 

 

 

Прапор України

  Вже скільки закривавлених століть

  Тебе, Вкраїно, імені лишали...

  Тож встаньмо, браття, в цю урочу мить.

  Внесіте прапор вільної Держави!

  Степів таврійських і карпатських гір

  З’єднався колір синій і жовтавий.

  Гей, недругам усім наперекір –

  Внесіте прапор вільної Держави!

... Читати далі »
Переглядів: 182 | Додав: siniava | Дата: 16.03.2015 | Коментарі (0)

СВЯТО ЖІНКИ – БЕРЕЗНЯ!!!

Весна! Весна – це тепле,

Блакитне небо, яскраве сонечко.

Весна – це перші квіти, веселі пісні пташок,

Весна – це магія, це свято жінок!

      У дні весняного пробудження й оновлення землі вшановуємо Жінку! Неможливо навіть уявити собі життя без тебе, чарівна, лагідна, щира на любов, Берегине Родинного вогнища, мудра наставнице, просвітнице душевного спокою, доброти та злагоди!

     Чи може хтось сказати, чому жіноче свято ми відзначаємо саме на весні?

Все дуже просто. Весною відбувається оновлення в природі, зародження нового. А жінка теж дарує світові нове життя. Весна - символ молодості й здоров`я, краси і кохання. І в переддень 8 Березня ми бажаємо всім жінкам і дівчатам завжди бути такими ж молодими, красивими, ніжними і коханими, як сама весна.

Сьогодні, жінко, ваше свято!
І на зорі, ще в ранній час,

Йде славний березень вітати

Живими пролісками вас!

Несе надії вам святкові,

Мов подих радісний весни

За вашу вірність у любові,

Що не згаса до сивини.

Іде він молодо і дзвінко,

Світ осяває у цвіту.

Сердечне вам спасибі, жінко,

За щедру вашу доброту.

За колискову ніжну казку,

Що зачаровує дітей,

За щиру усмішку і ласку,

З якими йдете до людей.

Ви – добра подруга в дорозі,

Ви – співу ніжне джерело.

Завжди у радості й тривозі,

Ми чуєм ваших рук тепло.

     

Переглядів: 188 | Додав: siniava | Дата: 10.03.2015 | Коментарі (0)

     28 лютого 2015 року,  Синявська школа гостинно відчинила двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч.

      Відомий французький письменник Антуан Сент-Екзюпері говорив: «Всі ми родом з дитинства», а ми додамо – всі ми родом із Синяви, мальовничого, квітучого, казкового села, що розташувалось  на зелених пагорбах Київщини, оточеного пахучими луками, чарівним лісом, змійкою річки Рось.

    Синявська ЗОШ І-ІІІ ступенів радо зустріла дорогих гостей у святковій залі. Промайнули десятиліття з того часу, як для них продзвенів останній шкільний дзвоник. Але сьо­годні він скликав серця на зустріч одноклас­ників.

Місяць лютий у школі зустріч

В життя книзі наступний лист.

Дім наш знову усмішок повен,

Ви – його невмирущий зміст.

Як ми раді у невмирущу днину

Друзів знову своїх зустріть

Рідна школа – шкільна родина!

Українського роду Віть

       

Переглядів: 187 | Додав: siniava | Дата: 28.02.2015 | Коментарі (0)

 До дня вшанування героїв «Небесної сотні» в  школі пройшла тематична лінійка.

Переглядів: 245 | Додав: siniava | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

 До Міжнародного дня рідної мови в школі пройшли ряд заходів. Відбувся брейн-ринг між учнями 7 класу, керівник -  Жиденко В.М. Відбувся літературний вечір за участю керівника гуртка декоративно-прикладного мистецтва центра творчості Слободяник Ольги Петрівни і районної поетеси Ненюк Наталії Миколаївни. Також учні нашої школи декламували вірші відомих поетів.

Переглядів: 173 | Додав: siniava | Дата: 27.02.2015 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 20 21 22 23 24 ... 30 31 »
Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:
Текст

Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтів - uCoz