Четвер, 18.01.2018, 03:58
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

16 днів проти насильства

Наси́льство — це застосування силових методів, або психологічного тиску за допомогою погроз, свідомо спрямованих на слабких або тих, хто не може чинити опір. Тобто, будь-яке застосування сили щодо беззахисних.

Відповідно до офіційної позиції ВООЗ, причини насильства частково зумовлені біологічними та іншими факторами, які дають підстави говорити про певну схильність деяких людей до агресії, однак частіше за все ці фактори взаємодіють з сімейними, суспільними, культурними та іншими факторами зовнішнього характеру і таким чином створюють ситуацію, в якій виникає насильство.

24 листопада 2017року у Синявському НВК стартувала щорічна акція «16 днів проти насилля». Міжнародна правозахисна акція «16 днів проти насилля» розпочата у 1991 році. Ініціатори обрали датою початку акції 25 листопада — Міжнародний день боротьби з насиллям у ставленні до жінок та датою її завершення — 10 грудня — Міжнародний день захисту прав людини. Особлива увага під час її проведення приділялася питанням домашнього насилля, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насилля

Міжнародна акція «16 днів проти насилля» в нашому закладі розпочалась з створення інформаційного буклету «Що таке насильство!». Було проведено низку тематичних виховних заходів, конкурсів малюнків, психологічних тренінгів. Соціальний педагог провела круглий стіл на тему: «Насилля в сім’ї як соціальна проблема» і тренінг в початкових класах « Ми проти насильства» , акцію «Наші долоньки проти насильства» . Також завуч по виховній роботі Горб ... Читати далі »

Переглядів: 15 | Додав: siniava | Дата: 24.11.2017 | Коментарі (0)

23 листопада 2017 року  стартувала школа передового педагогічного досвіду на базі Опорного навчального закладу Синявський навчально-виховний комплекс “загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад” Рокитнянської районної державної адміністрації.  На першому засіданні майстер-класу «Використання технології ситуативного навчання “case method” на уроках англійської мови» учитель англійської мови Ткаченко Олена Вікторівна провела відкрите заняття з демонстрацією використання кейс методу з теми "Food".

З початком роботи учасників майстер-класу привітав Мельник Петро Васильович, директор школи. 

Проректор КВНЗ КОР «Академія неперервної освіти» Бендерець Наталія Миколаївна ознайомила присутніх із суттю поняття кейс методів у світовій освітній практиці, поділилася досвідом відвідування уроків у навчальних закладах США. Працівники академії проаналізували демонстраційне заняття щодо використання компетентнісного підходу в умовах становлення Нової української школи.

В роботі Іетапу майстер-класу взяли участь 24 вчителя та керівники методичних об’єднань вчителів англійської мови.                                               

Переглядів: 19 | Додав: siniava | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

ПОПЕРЕДЖЕННЯ НАСИЛЬСТВА

СЕРЕД ДІТЕЙ ТА УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ

в опорному навчальному закладі

Синявський НВК «ЗНЗ І-ІІІст.- ДНЗ»

Міжнародна спільнота щорічно підтримує акцію «16 днів проти насильства». Тисячі громадян та сотні державних і громадських організацій з більш ніж 100 країн світу активізують з 25 листопада по 10 грудня свої зусилля заради об’єднуючої мети: збільшити розуміння та обізнаність про всі форми насильства у співвітчизників, створити в конкретному регіоні або окремій державі соціальний простір, вільний від насильства.

Щорічна акція «16 днів проти насильства» (25 листопада – 10 грудня) ініційована Першим всесвітнім інститутом жіночого лідерства 1991 року. Власне тоді визначився зв’язок між насильством стосовно жінок та правами людей. Дати акції символічно наголошують на цьому зв’язку: 26 листопада – Міжнародний день проти насильства щодо жінок, 10 грудня – Міжнародний день прав людини. У цей шістнадцятиденний період входять й інші важливі для демократичної спільноти дати: 1 грудня – Міжнародний день боротьби зі СНІДом, 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством, 3 грудня – Міжнародний день інвалідів, 5 грудня – Міжнародний день волонтера, 6 грудня – річниця інциденту в Монреалі.

Таким чином, майже кожний день від 25 листопада до 10 грудня означений фактами та аргументами стосовно того, що будь-які форми насильства (у громадській чи приватній сферах) є порушенням прав ... Читати далі »

Переглядів: 24 | Додав: siniava | Дата: 23.11.2017 | Коментарі (0)

До Всесвітнього дня дитини

20 листопада – Всесвітній день дитини. Офіційно це свято з`явилося в 1954 році. Завдяки відповідному рішенню Генеральної Асамблеї ООН, яка звернула увагу всього людства на необхідність досягнення взаєморозуміння з дітьми та забезпечення благополучних умов для їх життя. 17 листопада в Синявському НВК до Всесвітнього дня дитинства було проведено декілька заходів: виставка дитячих малюнків, виставка дитячих робіт, тематична лінійка. Під-час лінійки дітей ознайомили з історією виникнення дня дитини. На заході пролунали вірші, пісні про дитинство. Під-час заходу діти отримали позитивні емоції та гарний настрій. До Дня толерантності була проведена благочинна ярмарка. Виручені кошти використані на лікування хворого вчителя нашої школи.

      

      

Переглядів: 23 | Додав: siniava | Дата: 20.11.2017 | Коментарі (0)

Відбувся захід присвячений річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників

7 листопада в нашій школі пройшов захід до річниці визволення України від німецько-фашистських загарбників під гаслом «Хай вічно горить вогонь пам`яті» з метою гідного вшанування подвигу Українського народу в Другій світовій війні , засвідчення поваги до всіх борців проти нацизму; увічнення пам`яті про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності. Пройшли виховні години, присвячені подіям Другої Світової війни та її наслідкам. Був організований мультимедійний супровід заходу.

      

Переглядів: 31 | Додав: siniava | Дата: 07.11.2017 | Коментарі (0)

15 листопада у Синявському НВК «ЗНЗ І-ІІІступенів – ДНЗ» відбулася педагогічна рада, де було розглянуто «Закон про освіту» та питання «Інтегрований підхід до навчання у початковій школі, його педагогічна цінність», «Дослідно –експериментальна робота навчального закладу».

Директор школи Мельник П.В. ознайомив вчителів із статтями нового Закону про освіту. Заступник директора з НВР Ковінька В.І. виступила з питанням «Інтегрований підхід до навчання у початковій школі, його педагогічна цінність». Вчитель Городня Г.М. поділилася досвідом роботи за пілотним впровадженням нового Державного стандарту початкової освіти. Кравченко О.М. ввела в курс вчителів школи про початок експерименту за технологією «Розумники» (Smart Kids) на 2017-2022рр.

Переглядів: 16 | Додав: siniava | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (0)

До дня захисника України відбулася зустріч

До дня захисника України відбулася зустріч з воїном АТО Олексієм Олексієвичем Кобзарем. Він нам розповів про тяжкі випробування під час перебування на Донбасі, як захищав Україну, які нагороди має. Під-час зустрічі діти задавали запитання Олексію Олексійовичу про те, як наші захисники України захищають рідну землю.

       

Переглядів: 19 | Додав: siniava | Дата: 01.11.2017 | Коментарі (0)

      

      

На базі Синявського НВК 26.10.2017 відбулося секційне засідання РМО вчителів фізики. Розглядалися питання згідно тематики «Формування творчих здібностей учнів за допомогою впровадження ІКТ на уроках фізики та астрономії». Були розглянуті питання:

  1. Використання на уроках фізики інтерактивної дошки та сучасної цифрової лабораторії «Ейнштейн» під час проведення фронтального експерименту.

... Читати далі »

Переглядів: 25 | Додав: siniava | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

Вчителі початкових класів Синявського НВК відвідали ІХ Міжнародну виставку "Інноватика в сучасній освіті - 2017" та взяли участь у Всеукраїнському науково - практичному семінарі "Основні завдання вчителів початкових класів у формуванні Нової української школи.

        

Переглядів: 25 | Додав: siniava | Дата: 26.10.2017 | Коментарі (0)

Упорядкування шкільної території

20 жовтня пройшов день благоустрою шкільної території. Всі учні з 2 по 11 клас прийняли активну участь у благоустрої і впорядкуванні належного стану школи.

    

     

Переглядів: 22 | Додав: siniava | Дата: 20.10.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 26 27 »
Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:
Текст

Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтів - uCoz