Вівторок, 20.03.2018, 04:01
Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Школи району
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
Головна » Архів матеріалів

06/02/2018

9.02.2018року в Кореї відкривається Біла олімпіада. На виконання наказу Національного олімпійського комітету в Синявському НВК "ЗНЗ І-ІІІ ст. - ДНЗ" був піднятий Державний прапор України та Олімпійський прапор. Відзначені кращі спортсмени школи.

Переглядів: 28 | Додав: siniava | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

05.02.2018р. відбулося засідання ШМО вчителів початкових класів при заступнику директора школи з НВР Ковіньці В.І. де вчителі Олійник Г.Д. та Городня Г.М. учасники пілотного впровадження Державного стандарту обговорили питання налаштування роботи з планшетами на уроках та хід впровадження модульних програм. Капшук І.О. поділилася інформацією про семінар який відвідала в Щасливському НВК, де їх знайомили з роботою конструктора LEGO Duplo.

     

Переглядів: 21 | Додав: siniava | Дата: 06.02.2018 | Коментарі (0)

Прийняли участь у «Новорічно-різдвяних посиденьках»

19 січня 2018 року на базі селещного Будинку культури було проведено розважальний захід для лідерів учнівського самоврядування закладів загальної середньої освіти району «Новірічно-різдвяні посиденьки». Наші учні школи прийняли активну участь.

        

Переглядів: 22 | Додав: siniava | Дата: 19.01.2018 | Коментарі (1)

10 січня 2018 року в школі відбулася педагогічна рада , де розглянули питання

  1. Педагогіка співробітництва – важлива умова перебудови школи
  2. Передовий педагогічний досвід у галузі виховання учнів

Директор школи Мельник П.В. у вступному слові наголосив про створення сприятливої атмосфери співробітництва, зниження монологічного викладу матеріалу та дублювання інформації, яка може бути отримана з доступних джерел і переходу до діалогізованого спілкування з учнями в ході навчального процесу. Заступник директора Ковінька В.І. ознайомила з основними принципами, що лежать в основі педагогіки сівробітництва, головним підходом в основі якого лежать демократизація та гуманізація взаємин між учителем та учнем, оптимістичний погляд на людину, зміна характеру взаємодії.

До обговорення питань долучилися вчителі Клименко Н.В., Соловейко М.П., Хорунжа О.С., Кравченко О.М.

       

 

Переглядів: 17 | Додав: siniava | Дата: 10.01.2018 | Коментарі (0)

Пройшли районні змагання з військово-спортивного триборства

На базі Синявського НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – НВК» пройшли змагання з військово-спортивного триборства організовані відділом освіти Рокитнянської райдержадміністрації, Рокитнянським районним військовим комісаріатом та Рокитнянським спортивно-технічним клубом ТСО України з метою визначення підготовленості допризовної молоді до служби у Збройних Силах України, виховання морально-психологічної стійкості, почуття патріотизму, колективізму майбутніх захисників Вітчизни та популяризації серед молоді здорового способу життя.

Змагання особисто-командні. У змаганнях приймають участь учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів. Склад команди: 1 юнак та 1 дівчина.

Змагання з військово-спортивного триборства включали стрільбу з пневматичної гвинтівки; розбирання і складання автомата Калашникова; підтягування на перекладині (юнаки) та згинання та розгинання рук в упорі лежачи (дівчата).

Наші призери: Калайда Тетяна, учениця 11 класу - І місце зі стрільби, Мітлицький Сергій, учень 10 класу - ІІІ місце підтягування на перекладені. Комадне місце 5. Вітаємо переможців!!!

   

 

   

 

 

 

Переглядів: 27 | Додав: siniava | Дата: 04.01.2018 | Коментарі (0)

Святкуємо Новий рік

 

Яке чарівне, гарне свято чекаємо ми рік увесь

Що і дорослим, і малятам дарує світ добра й чудес

Коли Дідусь Мороз, Снігурка минають тисячі доріг,

Щоб в кожну школу зазирнути – це значить з нами Новий рік!

В школі пройшли новорічні ранки для учнів молодшої, середньої, новорічний вечір для учнів старшої ланки. Організатори Нового року учнівське самоврядування школи.

     

 

Переглядів: 17 | Додав: siniava | Дата: 29.12.2017 | Коментарі (0)

14 грудня в Україні відзначається «День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС». Указ №945/2006 про заснування цієї пам'ятної дати підписаний Президентом 10 листопада 2006 року.

Чому саме 14 грудня вибрано для вшанування учасників ліквідації?

Справа в тому, що 14 грудня 1986 року було закінчено будівництво саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком Чорнобильської АЕС.

Події понад 30-річної давності ніколи не зітруться з пам’яті ні сучасних, ні наступних поколінь. Ця катастрофа є болем для всієї України. І тепер не лише в квітневий день 26 числа, а і в грудні вже стало доброю традицією вшановувати пам’ять тих, хто пожертвував своїм життям, захищаючи нас від атомного лиха.

Синявці також брали участь в ліквідації наслідків найбільшої екологічної аварії ХХ століття, відроджували до нового життя обпалену радіацією землю. Ми висловлювати щирі слова подяки всім ліквідаторам за їх мужність, героїзм і самовіддачу. Наша повага і шана – тим, хто щодня бореться із страшними хворобами, викликаними катастрофою.

В зв’язку з цим учні 8А класу підготували інформаційну класну годину для учнів школи. Учні 5-11 класів мали можливість ознайомитися з презентацією, в якій викладені документальні матеріали того періоду, коли прості люди не жалкуючи себе, рятували нас від ще більшого лиха. Прозвучали вірші та музичні твори українських митців, які висвітлювали трагічні події та наслідки недбальства людей у поводженні з атомною енергією. ... Читати далі »

Переглядів: 39 | Додав: siniava | Дата: 14.12.2017 | Коментарі (1)

До нас завітав відомий поет Анатолій Іванович Кульчицький

До нас завітав заслужений працівник культури України, член Національної музичної спілки, член правління Міжнародного фонду ім. П. Глазового Кульчицький Анатолій Іванович. Анатолій Іванович презентував свою нову збірку «Це було давно, це було недавно», акомпонував на баяні і співав пісні. Шкільній бібліотеці подарував власні збірки творів.

      

Переглядів: 35 | Додав: siniava | Дата: 13.12.2017 | Коментарі (5)

ПРАВОВИЙ ТИЖДЕНЬ

З 04.12.17 по 08.12.17 в Опорному навчальному закладі Синявський НВК «ЗНЗ І-ІІІ ст. – ДНЗ» проходив Всеукраїнський тиждень права.

Було проведено інструктивно-методична нарада з педагогічними працівниками. Класні керівники 1 – 4 класів провели бесіди та тренінги. Класні керівники 5 – 11 класів – круглі столи, години спілкування,виховні години, уроки лекції. Проведено Всеукраїнський урок «Права людини» з нагоди проголошення Загальної декларації про права людини. Майстер-клас з представником правоохоронних органів. Переглянуто та обговорено відеоролики на правову тематику. Підготовлена тематична виставка «Знай та поважай свої права». Зустріч з представником соціальної служби.

        

Переглядів: 17 | Додав: siniava | Дата: 10.12.2017 | Коментарі (0)

Щира подяка за турботу і благодійну допомогу

Діти - найдорожчий скарб, наша надія, гордість і опора. Розвивати, підтримувати і заохочувати їх - обов'язок сім'ї, школи, влади і громадськості. І затишок нашого шкільного дому - опорного навчального закладу Синявський НВК «ЗНЗ І-ІІІст. – ДНЗ» – це одна з передумов якісного виховання та навчання. Адже ми всі розуміємо, що не тільки компетентні педагоги та сучасне обладнання створюють сприятливі умови для якісної освіти в сучасних школах, а є також необхідність забезпечення комфортних умов перебування учасників навчально-виховного процесу у стінах школи.

Чи задумуємося ми хоч інколи над такими поняттями як доброта, милосердя, благодійність? Кожен з нас покликаний творити добро, бути милосердними одне до одного, любити і цінувати життя, але люди розуміють життя по-різному. Одні живуть для себе в багатстві, в розвагах, а другі творять добро і залишають гарний слід та пам’ять на багато років, а може й століть. І тому в будь-який час, в будь-якому місті і за будь-яких обставин ми маємо пам'ятати, що кожен з нас – Людина.

«Праця не тільки там, де людина сіє хліб, або садить дерево. Найбільш тонка, найбільш складна праця, коли людина приходить до людини, бачить у її очах, читає «поміж рядків» її поклик про допомогу. Ця праця є вищою мірою людського духу». Саме такі рядки В.О. Сухомлинського хотілось би присвятити нашим спонсорам, людям, які відставивши безліч турбот та проблем, прийшли на допомогу нашому навчальному закладу і своєю доброчинністю допомогли зробити приміщення школи затишним, привітним та гостинним. Приємно відзначити, що напередодні свята працівників освіти директор агрофірми «Заросянська» Заєць Микола Семенович подарував для вчительської світлиці та методичного кабінету офісні стільці, а голова благодійного фонду & ... Читати далі »

Переглядів: 95 | Додав: siniava | Дата: 07.12.2017 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 28 29 »
Відвідувачів:
Лічильник відвідувань
Гаряча лінія
http://www.a-strada.org.ua/ http://www.a-strada.org.ua/
Баннери:
Текст

Copyright MyCorp © 2018 | Конструктор сайтів - uCoz